STM32L010RBT6 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
NXP USA Inc.
Skladem : 2 085
Katalogový list
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
64 LQFP
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
STM32L010RBT6
Číslo produktu DigiKey
497-19665-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STM32L010RBT6
Popis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
STM32L010RBT6 Modely
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
20K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 16x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz