STLQ50C25R
Číslo produktu DigiKey
497-5816-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-5816-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-5816-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STLQ50C25R
Popis
IC REG LIN 2.5V 50MA SOT-323-5
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 50mA SOT-323-5
Modely EDA/CAD
STLQ50C25R Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
5 µA
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
6 µA
Stav součásti
Aktivní
PSRR
30dB (120Hz)
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
12V
Pouzdro
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-323-5
Pokles napětí (max)
0,7V při 50mA