STL90N10F7
Číslo produktu DigiKey
497-13969-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13969-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13969-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STL90N10F7
Popis
MOSFET N-CH 100V 70A POWERFLAT
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 70A (Tc) 5W (Ta), 100W (Tc) Montáž na povrch PowerFlat™ (5x6)
Modely EDA/CAD
STL90N10F7 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
39 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3550 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
5W (Ta), 100W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PowerFlat™ (5x6)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
10,5mOhm při 8A, 10V