STL8N10F7
Číslo produktu DigiKey
497-14991-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-14991-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-14991-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STL8N10F7
Popis
MOSFET N-CH 100V POWERFLAT
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 35A (Tc) 3,5W (Ta), 50W (Tc) Montáž na povrch PowerFlat™ (3,3x3,3)
Modely EDA/CAD
STL8N10F7 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
22 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2000 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
3,5W (Ta), 50W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
20mOhm při 4A, 10V