STL3N10F7
Číslo produktu DigiKey
497-14993-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-14993-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-14993-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STL3N10F7
Popis
MOSFET N-CH 100V 4A POWERFLAT
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 4A (Tc) 2,4W (Tc) Montáž na povrch PowerFlat™ (2x2)
Modely EDA/CAD
STL3N10F7 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
7.8 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
408 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
2,4W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PowerFlat™ (2x2)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
70mOhm při 2A, 10V