STL140N4LLF5 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 4 421
Katalogový list
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 45 148
Katalogový list
Texas Instruments
onsemi
Skladem : 427
Renesas Electronics Corporation
Vishay Siliconix
Taiwan Semiconductor Corporation
N-kanál 40 V 140A (Tc) 80W (Tc) Montáž na povrch PowerFlat™ (5x6)