STL115N10F7AG
Číslo produktu DigiKey
497-17622-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-17622-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-17622-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STL115N10F7AG
Popis
MOSFET N-CH 100V 107A POWERFLAT
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 107A (Tc) 136W (Tc) Montáž na povrch, Smáčitelný bok PowerFlat™ (5x6)
Modely EDA/CAD
STL115N10F7AG Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
72.5 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5600 pF @ 50 V
Digi-Reel®
Rozptylový výkon (Max)
136W (Tc)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, Smáčitelný bok
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PowerFlat™ (5x6)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
6mOhm při 53A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 250µA