STH65N050DM9-7AG | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STH65N050DM9-7AG |
Popis | AUTOMOTIVE-GRADE N-CHANNEL 650 V |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | N-kanál 650 V 51A (Tc) 266W (Tc) Montáž na povrch H2PAK-7 |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Vgs(th) (max) při Id 4,5V při 250µA |
Mfr | Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs 100 nC @ 10 V |
Řada | Vgs (max) ±30V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds 4680 pF @ 400 V |
Stav součásti Aktivní | Rozptylový výkon (Max) 266W (Tc) |
Typ tranzistoru FET | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Technologie | Třída Automobilový průmysl |
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss) 650 V | Kvalifikace AEC-Q101 |
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C | Způsob montáže Montáž na povrch |
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap) 10V | Dodávaná velikost pouzdra H2PAK-7 |
Rds zap (max) při Id, Vgs 50mOhm při 25,5A, 10V | Pouzdro |