STH65N050DM9-7AG
Číslo produktu DigiKey
497-STH65N050DM9-7AGTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-STH65N050DM9-7AGCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-STH65N050DM9-7AGDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STH65N050DM9-7AG
Popis
AUTOMOTIVE-GRADE N-CHANNEL 650 V
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 51A (Tc) 266W (Tc) Montáž na povrch H2PAK-7
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
100 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4680 pF @ 400 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
266W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Třída
Automobilový průmysl
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Způsob montáže
Montáž na povrch
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Dodávaná velikost pouzdra
H2PAK-7
Rds zap (max) při Id, Vgs
50mOhm při 25,5A, 10V