STGW30H65FB
Číslo produktu DigiKey
497-14467-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STGW30H65FB
Popis
IGBT TRENCH FS 650V 30A TO-247
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT Trench Zarážka signálu 650 V 30 A 260 W Průchozí otvor TO-247
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STGW30H65FB Modely
Kategorie
Spínací energie
151µJ (zap.), 293µJ (vyp.)
Výrobce
STMicroelectronics
Typ vstupu
Standardní
Balení
Trubice
Náboj hradla
149 nC
Stav součásti
Aktivní
Td (zap/vyp) při 25°C
37ns/146ns
Typ tranzistoru IGBT
Trench Zarážka signálu
Zkušební podmínka
400V, 30A, 10Ohm, 15V
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
650 V
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Proud kolektoru (Ic) (max)
30 A
Způsob montáže
Průchozí otvor
Pulzní proud kolektoru (Icm)
120 A
Pouzdro
TO-247-3
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
2V při 15V, 30A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247
Výkon - max
260 W