STGIPS40W60L1
Číslo produktu DigiKey
497-13165-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STGIPS40W60L1
Popis
IGBT IPM 600V 40A 22-PWRDIP MOD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový modul pro pohony IGBT 1 fáze 600 V 40 A Modul 22-PowerDIP (0,993", 25,23mm)
Kategorie
Proud
40 A
Napětí
600 V
Řada
Izolační napětí
2500Vrms
Balení
Trubice
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Zastaralé
Pouzdro
Modul 22-PowerDIP (0,993", 25,23mm)