STGIPS14K60T je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
STMicroelectronics
Skladem : 155
Katalogový list
Výkonový modul pro pohony IGBT 3 fáze 600 V 14 A Modul 25-PowerDIP (0.993", 25,23mm)
STGIPS14K60T
Číslo produktu DigiKey
497-12251-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STGIPS14K60T
Popis
IGBT IPM 600V 14A 25-PWRDIP MOD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
STGIPS14K60T Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Proud
14 A
Napětí
600 V
Řada
Izolační napětí
2500Vrms
Balení
Trubice
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Zastaralé
Pouzdro
Modul 25-PowerDIP (0.993", 25,23mm)