STGIPL20K60 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
onsemi
Skladem : 31
Katalogový list
Výkonový modul pro pohony IGBT 3 fáze 600 V 20 A 38-PowerDIP Module, Offset Leads
38-SDIP Module
STGIPL20K60
Číslo produktu DigiKey
497-11869-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STGIPL20K60
Popis
IGBT IPM 600V 20A 38-PWRDIP MOD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Proud
20 A
Výrobce
STMicroelectronics
Napětí
600 V
Řada
Izolační napětí
2500VDC