STF8NM50N
Číslo produktu DigiKey
497-STF8NM50N-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STF8NM50N
Popis
MOSFET N-CH 500V 5A TO220FP
Podrobný popis
N-kanál 500 V 5A (Tc) 20W (Tc) Průchozí otvor TO-220FP
Modely EDA/CAD
STF8NM50N Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
14 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±25V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
364 pF @ 50 V
Rozptylový výkon (Max)
20W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220FP
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
790mOhm při 2,5A, 10V