STF20N90K5
Číslo produktu DigiKey
497-STF20N90K5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STF20N90K5
Popis
MOSFET N-CH 900V 20A TO220FP
Podrobný popis
N-kanál 900 V 20A (Tc) 40W (Tc) Průchozí otvor TO-220FP
Modely EDA/CAD
STF20N90K5 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 100µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
40 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1500 pF @ 100 V
Rozptylový výkon (Max)
40W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
900 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220FP
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
250mOhm při 10A, 10V