STF10N80K5
Číslo produktu DigiKey
497-15113-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STF10N80K5
Popis
MOSFET N-CH 800V 9A TO220FP
Podrobný popis
N-kanál 800 V 9A (Tc) 30W (Tc) Průchozí otvor TO-220FP
Modely EDA/CAD
STF10N80K5 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 100µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
22 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
635 pF @ 100 V
Rozptylový výkon (Max)
30W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
800 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220FP
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
600mOhm při 4,5A, 10V