STF10N105K5
Číslo produktu DigiKey
497-15266-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STF10N105K5
Popis
MOSFET N-CH 1050V 6A TO220FP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1050 V 6A (Tc) 30W (Tc) Průchozí otvor TO-220FP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STF10N105K5 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 100µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
21.5 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
30V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
545 pF @ 100 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
30W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1050 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220FP
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,3Ohm při 3A, 10V