STEVAL-ISA142V1
Číslo produktu DigiKey
497-14887-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STEVAL-ISA142V1
Popis
EVAL BOARD FOR L6564
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
L6564 - AC/DC, Primární strana 1 izolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
2,1A
Napětí - vstup
90 ~ 265VAC
Balení
Krabice
Topologie regulátoru
Zpětný běh
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
44kHz
Hlavní účel
AC/DC, Primární strana
Výstupy a jejich typ
1 izolovaný výstup
Použitý IO/součást
L6564
Výstupní výkon
50W
Základní číslo produktu
Napětí - výstup
24V