STEVAL-ISA055V2
Číslo produktu DigiKey
497-8220-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STEVAL-ISA055V2
Popis
EVAL BOARD FOR ST1S12
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ST1S12 - DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
700mA
Napětí - vstup
2,5V ~ 5,5V
Balení
Krabice
Topologie regulátoru
Pokles
Stav součásti
Zastaralé
Spínací kmitočet
1,7MHz
Hlavní účel
DC/DC, Snížit
Výstupy a jejich typ
1 neizolovaný výstup
Použitý IO/součást
ST1S12
Napětí - výstup
3,3V