STD7N60M2
Číslo produktu DigiKey
497-13941-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13941-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13941-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STD7N60M2
Popis
MOSFET N-CH 600V 5A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 5A (Tc) 60W (Tc) Montáž na povrch DPAK
Modely EDA/CAD
STD7N60M2 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
8.8 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±25V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
271 pF @ 100 V
Rozptylový výkon (Max)
60W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
950mOhm při 2,5A, 10V