STD4NK100Z
Číslo produktu DigiKey
497-16035-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-16035-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-16035-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STD4NK100Z
Popis
MOSFET N-CH 1000V 2.2A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1000 V 2,2A (Tc) 90W (Tc) Montáž na povrch DPAK
Modely EDA/CAD
STD4NK100Z Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
18 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±30V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
601 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
90W (Tc)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1000 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
6,8Ohm při 1,1A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 50µA