STD12NF06LT4
Číslo produktu DigiKey
497-2487-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-2487-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-2487-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STD12NF06LT4
Popis
MOSFET N-CH 60V 12A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 60 V 12A (Tc) 42,8W (Tc) Montáž na povrch DPAK
Modely EDA/CAD
STD12NF06LT4 Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
10 nC @ 5 V
Mfr
Vgs (max)
±16V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
350 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
42,8W (Tc)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
100mOhm při 6A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
2V při 250µA