STD10N60M2 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STD10N60M2 |
Popis | MOSFET N-CH 600V 7.5A DPAK |
Standardní dodací lhůta výrobce | 18 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | N-kanál 600 V 7,5A (Tc) 85W (Tc) Montáž na povrch DPAK |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | STD10N60M2 Modely |
Kategorie | Vgs(th) (max) při Id 4V při 250µA |
Mfr | Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs 13.5 nC @ 10 V |
Řada | Vgs (max) ±25V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds 400 pF @ 100 V |
Stav součásti Aktivní | Rozptylový výkon (Max) 85W (Tc) |
Typ tranzistoru FET | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Technologie | Způsob montáže Montáž na povrch |
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss) 600 V | Dodávaná velikost pouzdra DPAK |
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C | Pouzdro |
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap) 10V | Základní číslo produktu |
Rds zap (max) při Id, Vgs 600mOhm při 3A, 10V |