STB20N90K5
Číslo produktu DigiKey
497-17086-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-17086-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-17086-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STB20N90K5
Popis
MOSFET N-CH 900V 20A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 900 V 20A (Tc) 250W (Tc) Montáž na povrch TO-263 (D2PAK)
Modely EDA/CAD
STB20N90K5 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 100µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
40 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1500 pF @ 100 V
Rozptylový výkon (Max)
250W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
900 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (D2PAK)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
250mOhm při 10A, 10V