STB18NF25
Číslo produktu DigiKey
497-10296-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-10296-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-10296-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STB18NF25
Popis
MOSFET N-CH 250V 17A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 250 V 17A (Tc) 110W (Tc) Montáž na povrch TO-263 (D2PAK)
Modely EDA/CAD
STB18NF25 Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
29.5 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1000 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
110W (Tc)
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
250 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (D2PAK)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
165mOhm při 8,5A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA