STAP16DPPS05XTTR
Číslo produktu DigiKey
497-14592-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-14592-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-14592-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STAP16DPPS05XTTR
Popis
IC LED DRVR LINEAR 40MA 24HTSSOP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO LED řadiče 16 Výstup Lineární součástky Posuvný registr Stmívání 40mA 24-HTSSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STAP16DPPS05XTTR Modely
Kategorie
Napětí - výstup
20V
Výrobce
STMicroelectronics
Proud - výstup / kanál
40mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kmitočet
30MHz
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Aplikace
Podsvětlení, Osvětlení
Typ
Lineární součástky
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Posuvný registr
Způsob montáže
Montáž na povrch
Vnitřní spínač(e)
Ano
Pouzdro
24-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka) podložka pro odvod tepla
Počet výstupů
16
Dodávaná velikost pouzdra
24-HTSSOP
Napájecí napětí (min)
3V
Základní číslo produktu
Napájecí napětí (max)
5,5V