ST25DV02K-W1R8S3
Číslo produktu DigiKey
497-18178-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-18178-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-18178-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ST25DV02K-W1R8S3
Popis
IC RFID TRANSP 13.56MHZ 8SO
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Transpondér RFID IC 13,56MHz ISO 15693, NFC PWM 1,8V ~ 5,5V 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ST25DV02K-W1R8S3 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Rozhraní
PWM
Výrobce
STMicroelectronics
Napájecí napětí
1,8V ~ 5,5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Typ
Transpondér RFID
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Kmitočet
13,56MHz