ST1S06PU12R
Číslo produktu DigiKey
497-6310-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-6310-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-6310-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ST1S06PU12R
Popis
IC REG BUCK 1.2V 1.5A 6DFN
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 1,2V 1 Výstup 1,5A 6-VDFN podložka pro odvod tepla
Modely EDA/CAD
ST1S06PU12R Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
6V
Aktivní
Spínací kmitočet
1,5MHz
Funkce
Snižovací
Synchronní usměrňovač
Ano
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C (TJ)
Topologie
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
6-DFN (3x3)
Napětí - vstup (min)
2,7V