SPSGRFC-915
Číslo produktu DigiKey
497-17226-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SPSGRFC-915
Popis
RF TXRX MOD ISM<1GHZU.FL SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Obecné ISM < 1GHz Moduly transceiveru 915MHz Bez antény, U.FL Montáž na povrch
Kategorie
Sériová rozhraní
SPI
Mfr
Typ antény
Bez antény, U.FL
Balení
Nosič
Použitý IO/součást
SPIRIT1
Stav součásti
Zastaralé
Napájecí napětí
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Odebíraný pracovní proud
10mA
RF skupina/standard
Obecné ISM < 1GHz
Proud při vysílání
22mA
Modulace
2FSK, ASK, GFSK, MSK, OOK
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočet
915MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C