SMP100MC-400
Číslo produktu DigiKey
497-5001-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-5001-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-5001-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMP100MC-400
Popis
THYRISTOR 400V 300A DO-214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
400V Vypnutý stav 300 A Ipp TVS tyristor DO-214AA, SMB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMP100MC-400 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
100 A
Výrobce
STMicroelectronics
Přídržný proud (Ih)
150 mA
Řada
Počet prvků
1
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita
30pF
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Spínací napětí
530V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Napětí ve vypnutém stavu
400V
Dodávaná velikost pouzdra
SMB
Špičkový proudový impulz (8/20µs)
300 A