SMCJ33A-TR
Číslo produktu DigiKey
497-6520-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-6520-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-6520-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ33A-TR
Popis
TVS DIODE 33VWM 69.7VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
69,7V Svorka 143A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMCJ33A-TR Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
143A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
33V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
36,7V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
69,7V