SMCJ33A-TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SMCJ33A-TR |
Popis | TVS DIODE 33VWM 69.7VC SMC |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 69,7V Svorka 143A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | SMCJ33A-TR Modely |
Kategorie | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 143A (8/20µs) |
Mfr | Špičkový impulzní výkon 1500W (1,5kW) |
Řada | Ochrana napájecího vedení Ne |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Aplikace Univerzální |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Typ Zener | Způsob montáže Montáž na povrch |
Jednosměrné kanály 1 | Pouzdro DO-214AB, SMC |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 33V | Dodávaná velikost pouzdra |
Průrazné napětí (min) 36,7V | Základní číslo produktu |
Omezovací napětí (max) při Ipp 69,7V |