SMC30J26CA
Číslo produktu DigiKey
497-12216-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-12216-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-12216-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMC30J26CA
Popis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
42,1V Svorka 71A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMC30J26CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
71A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
26V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
28,9V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,1V