SMAJ58CA-TR
Číslo produktu DigiKey
497-6509-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-6509-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-6509-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ58CA-TR
Popis
TVS DIODE 58VWM 121VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
121V Svorka 19A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ58CA-TR Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
19A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
58V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
64,4V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
121V