SMAJ15A-TR
Číslo produktu DigiKey
497-6504-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-6504-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-6504-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ15A-TR
Popis
TVS DIODE 15VWM 32.5VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32,5V Svorka 71A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
SMAJ15A-TR Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
71A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
15V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
16,7V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
32,5V