SMA6J15A-TR
Číslo produktu DigiKey
497-5921-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-5921-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-5921-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMA6J15A-TR
Popis
TVS DIODE 15VWM 27.7VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
27,7V Svorka 123A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMA6J15A-TR Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
123A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
15V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
16,7V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
27,7V