SM15T68AY
Číslo produktu DigiKey
497-10794-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-10794-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-10794-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM15T68AY
Popis
TVS DIODE 58.1VWM 121VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
121V Svorka 83A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Modely EDA/CAD
SM15T68AY Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
83A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
58,1V
Průrazné napětí (min)
64,6V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
121V