SM15T36CA
Číslo produktu DigiKey
497-7873-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-7873-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-7873-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM15T36CA
Popis
TVS DIODE 30.8VWM 64.3VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
64,3V Svorka 156A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Modely EDA/CAD
SM15T36CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
156A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
30,8V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
34,2V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,3V