SM15T33CA
Číslo produktu DigiKey
497-7872-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-7872-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-7872-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM15T33CA
Popis
TVS DIODE 28.2VWM 59VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
59V Svorka 169A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Modely EDA/CAD
SM15T33CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
169A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
28,2V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
31,4V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
59V