SM15T27AY | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SM15T27AY |
Popis | TVS DIODE 23.1VWM 48.3VC SMC |
Standardní dodací lhůta výrobce | 21 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 48,3V Svorka 207A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | SM15T27AY Modely |
Kategorie | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 207A (8/20µs) |
Mfr | Špičkový impulzní výkon 1500W (1,5kW) |
Řada | Ochrana napájecího vedení Ne |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) |
Stav součásti Aktivní | Třída Automobilový průmysl |
Typ Zener | Kvalifikace AEC-Q101 |
Jednosměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 23,1V | Pouzdro DO-214AB, SMC |
Průrazné napětí (min) 25,7V | Dodávaná velikost pouzdra |
Omezovací napětí (max) při Ipp 48,3V | Základní číslo produktu |