SM15T27AY
Číslo produktu DigiKey
497-SM15T27AYTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-SM15T27AYCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-SM15T27AYDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM15T27AY
Popis
TVS DIODE 23.1VWM 48.3VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
48,3V Svorka 207A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Modely EDA/CAD
SM15T27AY Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
207A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
23,1V
Průrazné napětí (min)
25,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
48,3V