SM15T24AY
Číslo produktu DigiKey
497-10788-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-10788-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-10788-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM15T24AY
Popis
TVS DIODE 20.5VWM 42.8VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
42,8V Svorka 234A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SM15T24AY Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
234A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
20,5V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
22,8V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,8V