SM15T220A
Číslo produktu DigiKey
497-6484-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-6484-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-6484-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM15T220A
Popis
TVS DIODE 188VWM 388VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
388V Svorka 26A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Modely EDA/CAD
SM15T220A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
26A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
188V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
209V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
388V