PD55003TR-E
Číslo produktu DigiKey
497-19295-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-19295-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-19295-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PD55003TR-E
Popis
RF MOSFET LDMOS 12.5V POWERSO10
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF MOSFET 12.5 V 50 mA 500MHz 17dB 3W 10-PowerSO
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PD55003TR-E Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Výrobce
STMicroelectronics
Testovací proud
50 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Výstupní výkon
3W
Stav součásti
Aktivní
Jmenovité napětí
40 V
Technologie
LDMOS
Pouzdro
PowerSO-10 podložka s odkrytou spodní částí
Kmitočet
500MHz
Dodávaná velikost pouzdra
10-PowerSO
Zisk
17dB
Základní číslo produktu
Zkušební napětí
12.5 V