M95P16-EXMNT/E
Číslo produktu DigiKey
497-M95P16-EXMNT/ETR-ND - Páska a cívka (TR)
497-M95P16-EXMNT/ECT-ND - Řezaná páska (CT)
497-M95P16-EXMNT/EDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M95P16-EXMNT/E
Popis
ULTRA LOW-POWER 16 MBIT SERIAL S
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 16Mbit SPI - Quad I/O 80 MHz 10 ns 8-SO
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M95P16-EXMNT/E Modely
Kategorie
Taktovací frekvence
80 MHz
Mfr
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
1,5ms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Přístupová doba
10 ns
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
1,6V ~ 3,6V
Typ paměti
Netěkavý
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)