LED1202QTR
Číslo produktu DigiKey
497-18905-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-18905-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-18905-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LED1202QTR
Popis
IC LED DRVR CTRLR ANALOG 20QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO LED řadiče 12 Výstup DC DC řadič Analogový Stmívání 20mA 20-QFN (3x3)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LED1202QTR Modely
Kategorie
Proud - výstup / kanál
20mA
Výrobce
STMicroelectronics
Kmitočet
400kHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stmívání
Analogový
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
LED osvětlení
Typ
DC DC řadič
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Vnitřní spínač(e)
Ne
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
12
Pouzdro
20-UFQFN
Napájecí napětí (min)
2,6V
Dodávaná velikost pouzdra
20-QFN (3x3)
Napájecí napětí (max)
5V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup
5V