LDL112PU18R
Číslo produktu DigiKey
497-15930-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-15930-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-15930-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDL112PU18R
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 6-DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,2A 6-DFN (2x2)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LDL112PU18R Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
70 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
400 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
57dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zpětný proud
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
6-WFDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Dodávaná velikost pouzdra
6-DFN (2x2)
Pokles napětí (max)
0,6V při 1,2A