LDK715M33R
Číslo produktu DigiKey
497-17847-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-17847-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-17847-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDK715M33R
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 85MA SOT23-5
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 85mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
LDK715M33R Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
7 µA
Odebíraný proud (max)
8.5 µA
PSRR
57dB ~ 38dB (100kHz ~ 1kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
24V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
1V při 85mA