LDK220PU33R
Číslo produktu DigiKey
497-15214-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-15214-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-15214-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDK220PU33R
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6-DFN
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA 6-DFN (1,2x1,3)
Modely EDA/CAD
LDK220PU33R Modely
PSRR
55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
13,2V
Pouzdro
6-XFDFN
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
6-DFN (1,2x1,3)
Pokles napětí (max)
0,35V při 200mA