LDK220M36R
Číslo produktu DigiKey
497-14825-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-14825-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-14825-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDK220M36R
Popis
IC REG LINEAR 3.6V 200MA SOT23-5
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
LDK220M36R Modely
PSRR
55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
13,2V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,6V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,35V při 200mA